Hakkımızda

Simge Plastik, 1987 yılında Bayrampaşa’da küçük bir dükkân 3 makine 7 elemanı ve kurucusu Durali SARI ile ticarete giriş yaptı. Şirketimiz iç giyim, giyim, oyuncak ambalajları, kitap ambalajları ve bilumum PVC ambalaj imalatında ve bunun yanı sıra, Kartela askı imalatıyla kendini kanıtlamış bir şirket olarak günümüze kadar gelebilmiş durumdadır. Kurucumuz Durali SARI’nın önderliğinde AR-GE çalışmalarımız müşterilerimizin sadece hayalinde olan ürünleri somut bir şekilde elde edebilme başarımız %98’lerdedir.

Şirketimiz günümüzde 5 manuel 1 otomatik PVC frekans makinesi , 2 Enjeksiyon Askı makinesi 6 askı yapıştırma makinesi 2 takım çift çıtçıt makinesi 22 kalifiye elemanı ve yılların getirisi olan kalıp portfolyomuz ile imalat sektörüne ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz isteğinize göre bebek giyim ve iç giyim sektörlerinde FİTALATSIZ PVC ambalaj imalatımız ve test raporlarımız mevcuttur.

AMBALAJ ÜRÜNÜNÜZE DEĞER KATAR ve SİZ ÜRÜNÜNÜZÜ ÜRETİN HAYALİNİZDEKİ AMBALAJI BİZE BIRAKIN sloganları ile sektördeki yerini hak etmiş çağımızın teknoloji hızına ayak uydurmaya çalışıp siz değerli müşterileriminiz isteklerini tam olarak karşılayabilmek için çaba gösteren firmamıza HOŞGELDİNİZ.

Durali Sarı
CEO / Kurucu

Murat Sarı